www.ogloszeniamazowsze.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:15 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:357 | Ogłoszeń:1827

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Partnerzy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Praca Na Wakacje Dla Studentów I Uczniów - Niemcy

Praca Na Wakacje Dla Studentów I Uczniów - Niemcy

Praca na wakacje dla studentów i uczniów - Niemcy

Studencie!

Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś zarezerwuj miejsce!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

Miejsce pracy: Haren (Ems) / Wietze (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:

● Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
● Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami
● Odważanie produktów
● Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Wytrzymałość fizyczna
● Pełnoletność - wymóg konieczny
● Umiejętność pracy w zespole
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto/h oraz dodatki i premie
● Umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
● Komfortowe warunki mieszkaniowe
● Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609

 PDF
Telefon: +48 517 675 433

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   praca dla studentów    praca dla studentów Niemcy    pakowacz    pakowacz Niemcy    pracownik produkcji    Praca Na Wakacje Dla Studentów I Uczniów - Niemcy

Miasto/a:
 Poza województwem Mazowieckim

Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy