www.ogloszeniamazowsze.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:7 | KATEGORIE:69 | LOKALIZACJE:357 | Ogłoszeń:1827

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
Kod

Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane

Linki sponsorowane

Promowane

Partnerzy

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Zatrudnimy Brygadzistów Do Pracy W Niemczech

Zatrudnimy Brygadzistów Do Pracy W Niemczech

BRYGADZISTA / MAJSTER

G+P IZOMONT SP. Z O.O. z Centralą we Włocławku jest dynamicznie rozwijającym się polskim przedsiębiorstwem, dysponującym 20 – letnim doświadczeniem oraz 200 osobową kadrą techniczno – zarządzającą. Realizujemy przedsięwzięcia w sektorze energetycznym, budowlanym oraz instalacji sanitarnych. Pracujemy dla znanych koncernów światowych: ALSTOM, SIEMENS, ABB, BASF oraz wielu innych.

Rozszerzając działalność o kolejny sektor związany z budownictwem, w ramach rozwoju naszych struktur planujemy zatrudnienie wysoko kwalifikowanej kadry na następujące stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy
Rekrutujemy do pracy z całej Polski

ZADANIA:
• terminowa realizacja budowy zgodnie z jej harmonogramem,
• bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlano – montażowych,
• nadzór, koordynacja i odpowiednia motywacja pracowników oraz podwykonawców,
• bieżące raportowanie z postępu i jakości prowadzonych prac

WYMAGANIA KONIECZNE:
• wykształcenie min. średnie techniczne, doświadczenie na podobnym stanowisku w Zakładzie Prefabrykacji,
• znajomość maszyn zbrojarskich i do prefabrykacji stali,
• znajomość specyfiki wiązania stali zbrojeniowej,
• znajomość prefabrykacji betonowej,
• dobra znajomość języka niemieckiego,
• prawo jazdy kategorii B,
• dokładność , sumienność rzetelność, skrupulatność,
• uprawnienia do obsługi suwnicy i wózków będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:
• dla kandydatów – profesjonalistów bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz korzyści poza finansowe,
• udział w realizacji prestiżowych inwestycji w kraju i/lub na budowach eksportowych,
• stabilne zatrudnienie.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (cv) na adres e-mail: kadry@izomont.com.pl z dopiskiem BRYGADZISTA / MAJSTER.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

W ofercie prosimy o zamieszczenie następującego zapisu: „Wyrażam zgodę na przechowanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez G+P IZOMONT SP. Z O.O."
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

 PDF
Telefon: 542320840

Rodzaj: Poszukuję

Tagi:   Zatrudnimy Brygadzistów Do Pracy W Niemczech

Miasto/a:
 Powiat białobrzeski
 Powiat ciechanowski
 Powiat garwoliński
 Powiat gostyniński
 Powiat grodziski
 Powiat grójecki
 Powiat kozienicki
 Powiat płocki

Regulamin | Polityka prywatności | Patnerzy